NetDesign | 

Služby

Home

Služby

Reference

Ceny

Kontakty

|       SPIR ousko
uvod_pc sipka

Internetová reklamní agentura NetDesign

Na českém mediálním trhu již od roku 2000

Přestaňte využívat svou www prezentaci pouze jako vizitku a získejte pomocí internetu opravdu plnohodnotný zdroj nových zákazníků! Využijte našich mnohaletých zkušeností. Jsme tu pro moderní firmy, jsme tu pro vás...

kontakt
kdo_jsme

Máte webovou stránku?

web

Vlastníte internetovou prezentaci, portál nebo eShop, ale zisky jaksi... sami nepřicházejí? Dovedete si představit, že si v reálném světě otevřete zcela nový obchod, nikomu o něm neřeknete a on bude přesto vydělávat? To určitě ne, že?

reference

Spojte se s NetDesign...

kouzlo

Spojte se s naší internetovou reklamní agenturou NetDesign a přenechte nám starosti s účinnou propagací vašeho projektu na internetu. Možnosti internetu jsou téměř neomezené a rozsah požadovaných služeb záleží pouze na vás...

oceneni

...a váš web bude VIDĚT!

pocitace

Docílíme větší viditelnosti vaší internetové prezentace, portálu nebo eShopu a tím i větší návštěvnosti. Větší návštěvnost se rovná podstatné navýšení vašeho zisku. Váš větší zisk se rovná náš další spokojený zákazník. "Pojďme vydělat společně!"

netdesign

Některé poskytované služby konkrétně

VÝROBA REKLAMNÍCH BANNERŮ
Dle vašich požadavků vyrobíme profesionální reklamní banner. Banner může být statický, animovaný či například obsahovat krátké video. Zaujmeme vás možností zhotovit interaktivní banner i doplněním hudby do banneru. Fantazii se meze nekladou!

VÝROBA OSTATNÍCH GRAFICKÝCH INTERNETOVÝCH FORMÁTŮ
Re-design vašich stávajících stránek či grafických segmentů stránek, výroba reklamních e-mailů, PDF letáků optimalizovaných pro internet, elektronických PF (statických či animovaných přání k novému roku), příloh e-mailů apod...

KREATIVNÍ NÁVRHY REKLAMNÍCH KAMPANÍ
Podrobně prozkoumáme vaše požadavky, možnosti a cíle. Poté sami navrhneme obsah a zacílení vašich reklamních aktivit.

STANDARDNÍ I NESTANDARDNÍ FOTO A VIDEO
Zhotovení profesionálních fotografií či videozáběrů vašich produktů nebo firmy samotné. Zhotovení rotujících obrázků vašeho produktu obsahující pohledy ze všech stran (vhodné i pro e-shopy). Zhotovení leteckých videozáběrů vaší firmy pomocí malé video-helikoptéry. Optimalizace foto a video podkladů pro použití na internetu.

INTERNETOVÝ MARKETING
Pokud vaše společnost nemá přesné informace na jaké zákazníky se zaměřit a jakou hodnotu jim nabídnout, je bezmyšlenkovité zadávání reklamy a dalších podpůrných prostředků na internetu mnohem méně účinné. Analyzujeme činnost vaší firmy i její pozici na internetovém trhu, vytvoříme strategii, navrhneme branding i vhodný marketingový mix, převezmeme od vás marketingové aktivity na internetu. K veškerým krokům zajistíme měření, kontrolu a pravidelné vyhodnocování.

REKLAMA NA INTERNETU
Jedná se o opravdu "mocný nástroj", který na rozdíl od ostatních médií lze přesněji zacílit (dodejte nám IP adresu konkétní osoby a můžeme reklamu zaměřit dokonce i pouze na ní), rychle spustit i zastavit a přesněji měřit. Pokud chcete aby váš projekt "byl vidět" zadejte nám požadavky, cíle, nechte vše na nás a pouze on-line kontrolujte výsledky vaší kampaně.

SEO
Search Engine Optimization, tedy Optimalizace pro vyhledávače je opravdu účinnou formou vaší propagace na internetu. Některé reklamní firmy ji zahalují tajemstvím, ale nenechte se zmást SEO tipy a doporučení veřejně zobrazuje jak Google, tak Seznam.

PPC
Pay Per Click, tedy Platba za kliknutí. Při této formě reklamy platíte pouze za konkrétní nové návštěvníky vašeho internetového projektu, kteří klikli na vaši reklamu. Dokáže něco podobného jakékoliv jiné médium?

WEBOVÁ ANALYTIKA
To co v reálném světě stojí nemálo peněz, detailní průzkum, lze na internetu získat vcelku jednoduchým způsobem. Pomocí implementace služby Google Analytic pro vás získáme informace o vašich návštěvnících, jejich pohybu po vašich stránkách a spoustu dalších informací potřebných pro další směrování vašich aktivit na internetu.

ANALÝZY, OSOBNÍ KONZULTACE, SLUŽBY "NA MÍRU"
Přizpůsobíme se každému vašemu dílčímu požadavku. Rozumíme, že v některých případech budete chtít využít pouze jeden segment našich služeb. Objednejte si nás třeba pouze na tu konkrétní službu, kterou aktuálně potřebujete.

Copyright © 2013 NetDesign, s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.

facebook mail tisk